Se încarcă pagina ...

Oferta angajare - Compania Carbon Solutions Global

Tip oferta: Full time

Responsabilitati:

  • Insusirea cunoasterii cuprinzatoare a programului CSA (Climate Smart Agriculture, http://www.theclearplate.com) si a produselor organice;
  • Planificarea si coordonarea achizitiilor produselor organice;
  • Instruirea reprezentantilor teritoriali;
  • Informarea completa a fermierilor cu privire la programul CSA si la produsele pe care le cuprinde
  • Mentinerea legaturii permanente cu managerii de proiect, cu autoritatile si cu partenerii proiectului;
  • Realizarea documentelor necesare pietei, aferente testarii si vanzarii produselor;
  • Redactarea rapoartelor de specialitate;
  • Indeplinirea sarcinilor sistemului de monitoring stabilit de programul CSA;
  • Mentinerea legaturii permanente cu fermerii din teritoriile gestionate (raspunsul la intrebari, transmiterea informatiilor);
  • Reprezentarea produselor care figureaza in program: informarea continua a fermierilor, ajutor pentru repartizarea produselor, verificarea utilizarii profesioniste a produselor, verificarea facturarii si a platii produselor;
  • Redactarea rapoartelor saptamanale si lunare catre managerii proiectului.

Cerinte:

  • O buna intelegere a domeniului agricol si a modului in care functioneaza piata produselor organice;
  • Excelente abilitati organizatorice;
  • Abilitatea de a lucra in echipa, de a-si prioritiza sarcinile si de a-si organiza eficient responsabilitatile zilnice;
  • Cunostinte avansate de limba engleza, scris si vorbit;
  • Cunostinte solide de utilizare a pachetului Microsoft Office (Outlook, Word, Excel, Power Point);
  • Cunostinte despre piata de carbon reprezinta un avantaj.

Ce oferim:

  • Posibilitati de dezvoltare profesionala;
  • Posibilitatea de a lucra intr-o companie internationala;
  • Salariu competitiv si motivant;
  • Mediu de lucru placut, propice performantei si a dezvoltarii profesionale;
  • Telefon;
  • Laptop;
  • Asigurare medicala privata;
  • Asigurare de viata.

Va rugam sa trimiteti CV-urile dumneavoastra pe adresa: hr@carbonsolutionsglobal.com

Alte articole | Arhiva