Se încarcă pagina ...

Grupe studenţi - Specializarea de Agricultură - IFR

 

Anul universitar 2013-2014

 

ANUL I

  1. ALECU A. Alexandra-Giorgiana
  2. ALECU G. Mihai-Andrei
  3. ALEXANDRU M. Andrei-Lucian
  4. ANTAL C. L. Szabolcs
  5. ANTON V. Corina-Ioana
  6. ANTON V. Paul-Alexandru
  7. BALOV I. Aurel-Alexandru
  8. BARBU M. Alexandru-Daniel
  9. BARBU M. Marian-Cristian
  10. BARBU N. Cătălin
  11. BATOGU R. Alexandru-Nicolae
  12. BĂBICEANU I. Ionuț-Alexandru
  13. BĂNICĂ S. Sorin-Alexandru-Iulian
  14. BĂRBUCEANU Gh. Iulian
  15. BĂRZOI A. Alina-Mirela
  16. BITULEANU L. Theodor-Mihail
  17. BOERU V. Ovidiu-Florin
  18. BUDURU (BÎLCEA) V. Nicoleta
  19. BURLAN A. Florin
  20. CHESARU D. Eduard-Alxexandru
  21. CHIUȚĂ I. Florin-Irinel
  22. CÎRSTEA Gh. Gheorghe-Andrei
  23. COMAN I. Silviu
  24. COSTEA Gh. Andreea-Corina
  25. CRĂCIUN M. Marius-Ionuț
  26. CRĂCIUNESCU S. Silviu-Stelian
  27. CUCONU I. Marius-Ionuț
  28. CURELEA C. Alexandru-Nicolae
  29. DAN T. Cristian-Irinel
  30. DĂNILĂ M. Valeriu-Adrian-Marian
  31. DIDE I. Beniamin
  32. DINU A. Marius-Daniel
  33. EFTA G. Ginel-Alexandru
  34. ENACHE M.D.S. Valentin-Ionuț-Cosmin
  35. FLOREA I. Dorin
  36. FLORESCU C.D. Remus-Gabriel
  37. FLORESCU M. Victor-Sebastian
  38. GĂMAN Gh. Maricel
  39. GEORGESCU Șt. Ștefan-George
  40. GRECU V. Cătălin
  41. IANCU A.G. Dumitru-Alexandru
  42. IANCU C. Răzvan-Florin
  43. ICLEANU I. Emilian-Mugurel
  44. IONIȚĂ I. Nicoleta
  45. IVAN F.G. Andrei-Gabriel
  46. JULA V. Cristian-Petru
  47. LAZĂR M. Daniel
  48. LEOCĂ-ANGHELESCU I. Florin-Ionel
  49. MACSIM M. Georgian
  50. MATEESCU F. Florin-Mihai
  51. MIRCEA M. Mihai-Adrian
  52. MOLDOVEANU S.D. Cătălin
  53. MORARU V. Ionuț-Valentin
  54. NICOLESCU A. Gabriel
  55. NISTOR Gh. George-Irinel
  56. NIȚĂ I. Bogdan-Petruț
  57. OLTEANU G. E. Alexandru -Ciprian
  58. ONCESCU N. Alexandru-Mihai
  59. PANAITESCU D.N. Silviu-George
  60. PAPUC V. Andreea-Monica
  61. PAPUC V. Marius-Adrian
  62. PARASCHIV D. Marius
  63. PASCU I. Relu-Ionuț
  64. PĂUN M. Nicolae
  65. PETCU (VASILE) Al. Valentina-Mihaela
  66. PETRESCU M. Alexandru
  67. PÎRVU T. Florin-Valentin-Mădălin
  68. PLATON V. Gh. Horia-Cătălin
  69. POCRIȘ A. Victor-Viorel
  70. PREDUȘCĂ M. Narcis-Costin
  71. PUIA F.T. Radu-Ionuț
  72. PURCEL V. Marian-Alin
  73. RADU M. Laurențiu-Georgian
  74. RUGINĂ D.A. Alexandru-Marian
  75. RUSU V. Marius-Gheorghiță
  76. SANDU (VASILE) Gh. Monica-Veronica
  77. SAVU G. Cristian
  78. SCARLAT I. Cornel
  79. SELEA P. Gabriel
  80. SILIVESTRU S. Lucian
  81. SOCOLESCU Gh. Mihai-Gabriel
  82. STAN F. George-Ionel
  83. STANCU (ROBU) Gh. Alina
  84. STĂVĂROIU E.M. Dragoș-Victor
  85. STERIAN V. Silviu-Paul
  86. ȘTEFAN C. Andrei-Gabriel
  87. TRIFU M. Loredana-Valentina
  88. TRUȘCANU C. George-Marian
  89. ȚILIMPEA V. Ana-Maria-Valentina
  90. ȚÎRCOMNICU S. Teodor-Aurelian
  91. ULMEANU L. Alexandru-Alin
  92. UNGUREANU I. Adnana
  93. VASILE V. Marius
  94. VASILESCU Al. Cristian-Nicolae
  95. VELCOVICI A.Șt. Bogdan-Cristian
  96. VINTILĂ I. Robert-Nicușor
  97. VÎRLAN C. Valeria-Adina 

 

  • DISTRIBUȚIA ÎN GRUPE IN ANUL I SE VA FACE ÎN FUNCȚIE DE LIMBA STRĂINĂ STUDIATĂ. 

 

ANUL II

 

Grupa 1201-AGRO-FR - LIMBA FRANCEZĂ

  1. ALECU P. Alexandru
  2. AL-ZUBAIDI O. Meriem
  3. ANASON V. C. Florin
  4. BADEA V. Geanina-Viviana
  5. BĂRBUCEANU Gh. Marius-Alexandru
  6. BOBOC A. Nicoleta-Gabriela
  7. BOIAN I. Ionuţ-Adrian
  8. BURCIN R. Florin-Lucian
  9. CALIŢA F. Ionel-Mirel
  10. COSTEA A. Ion
  11. DĂNACU V. Ovidiu-Viorel
  12. DINCĂ Gh. Viorel
  13. EFTIMIE I. Mirel Florin
  14. ILIESCU T. Ionuţ-Cătălin
  15. IONESCU I. Ionuţ-Cristinel
  16. LAZĂR G. Daniel
  17. NAN I. Mirela
  18. PLEŞU (BRABETE) L. Alina
  19. POPA (IOSIF) D. Camelia-Aurora
  20. STERPU P. Petre-Andrei
  21. ŞTEFAN D. Marian

Grupa 1202-AGRO-FR - LIMBA ENGLEZĂ

  1. ABUR. I. Ioana
  2. BAN D. Eduard-Rafael
  3. BELU N. Alin
  4. BUTOI E. Liviu-Petruţ
  5. CIUCĂ I. Florin-Bogdan
  6. COMAN I. Cătălin-Marius
  7. DICONESCU C. Aurel
  8. DRĂGUŞIN (PUICAN) A. Cateluţa
  9. GHEONEA P. Viorel
  10. GRĂDINARIU E. Cătălin
  11. IANA S. Titi-Ionuţ
  12. IONESCU M. Alin
  13. IVAN Gh. Mihai
  14. MARIN D. Romică-Alexandru
  15. MARIN M. Radu-Ştefan
  16. MATEI Gh. Andrei
  17. MINCIUNĂ Gh. Raluca-Andreea
  18. MOCANU I. Dan
  19. MUŞAT M. Adina-Clementina
  20. NĂNESCU D. Alexandru
  21. PAVEL P. Emanuel
  22. PĂUN D. Marius
  23. PETRESCU M. Aurelian
  24. POPESCU A. Sanda-Adina
  25. RIZEA C. George-Marius
  26. STANCIU I. Alexandra-Andreea
  27. STOICA C.T. Daniel
  28. TILOIU Gh. Roxana-Sabina
  29. TUDOR I. Gheorghe Nicuşor
  30. TURCU I. Gabriela-Rodica-Beatrice
  31. VOICU A. Mugurel-Ionuţ
  32. ZAMAN I. Sorin

Grupa 1203-AGRO-FR - LIMBA ENGLEZĂ

  1. ADAM N. Marcel
  2. BARAC D. Elena-Alice
  3. BUGA P. Constantin-Iulian
  4. CIUCANU-STACHE Gh. Ioan
  5. CÎRNARU A. Florentina
  6. CORNECI N. Adrian-Nicolae
  7. DINCĂ N. Liviu
  8. GAIDARGI D. Răzvan-Andrei
  9. GHERGHIŞAN S. Marian
  10. ISPĂSOAIA N. Adriana
  11. ISTRATE T. Alexandru
  12. MANGIUREA C. Paulică
  13. MARIN M. Elena-Mihaela
  14. MATEESCU Gh. Sava-Cristinel
  15. MIHAI Gh. Ana-Maria
  16. MIŢULESCU S. Alin-Mihai
  17. MOISE S. Laurenţiu
  18. NANTU (DIACONU) N. Mihaiela
  19. NEDELCU N. Nicolae-Cătălin
  20. PĂTRAŞCU I. Valentin
  21. PETRE T. Florian-Alin
  22. POPA I. Ionel Florin
  23. POPICA S. I. Georgian-Liviu
  24. SIMION I. Raluca-Natalia
  25. STANCU I. Marina-Ionela
  26. TĂLMACIU Gh. Ştefan-Rudy
  27. TIMISICĂ D. Daniel-Ionel
  28. TRĂISTARU P. Mariana-Liliana
  29. TURCU A. Dorel
  30. VASILE I.M. Marian-Răzvan
  31. VRIŞCU T. Tania-Camelia
  32. ZÎRNĂ I. Marius-Iulian
     

ANUL III

 

Grupa 1301-AGRO-FR

  1. Albu S. Marian-Cristian
  2. Alexandrescu F. Denisse-Anca
  3. Andrei I. G. Giorgiana-Alexandra
  4. Barbu F. Florina-Marilena
  5. Chiru C. Răzvan Cristian
  6. Drugă O. Mugurel-Ovidiu
  7. Găină A. Andrei-Denis
  8. Gropeneanu T. Aurel
  9. Haidău P. Cristian
  10. Iancu N. Alina-Mihaela
  11. Împuşcatu-Digulescu L. Sebastian
  12. Lazăr I. Aurelian
  13. Marin V. Mihnea-Liviu
  14. Milicescu M. Mihai-Daniel
  15. Negoiţă N. Costin-Andrei
  16. Olteanu P. Cristian
  17. Pascu I. Mihai
  18. Paţareniuc I. Lucian-Vasile
  19. Păcureanu D. Viorel-Iulian
  20. Pârlea C. Victor
  21. Petrescu C. Lucian
  22. Pişta (Spătărelu) G. Gabriela
  23. Pop (Spătărelu) I. Rodica
  24. Popescu D. Daniel-Marian
  25. Stanciu M. Marian-Daniel


Grupa 1302-AGRO-FR

  1. Chiroiu P. Dan
  2. Ciocan (Popescu-Ciocan) M. Mioara-Doiniţa
  3. Deaconu G. George-Andrei
  4. Donea P. Nelu-Gabriel
  5. Dragomir I. Marian
  6. Enache A. Ştefan-Alexandru
  7. Gavrilescu A. Liviu
  8. Gherghină A. Mădălina-Ionela
  9. Gras P. Aurel Florian
  10. Ilie P. Viorel
  11. Leopea R. Stelică
  12. Matei Gh. Daniel-Cristian
  13. Mărunţoiu I. Raul-Marian
  14. Mocanu Ş. Silvian-Alexandru
  15. Nica V. Nicolae
  16. Păcuraru F. Ionuţ
  17. Pătraşcu L. Cristofor-Nicolae
  18. Preda P. Marian
  19. Răducanu T. George
  20. Sevastin I. Cătălin-Dănuţ
  21. Sincu I.P. Silviu-Cornel
  22. Stanciu M. Mihai-Andrei
  23. Ştefan (Diţu-Ştefan) E. Maria-Izabela
  24. Velicu C. Emilian
  25. Velicu I. Ionuţ-Dan
  26. Voicu G. Nichole

Grupa 1303-AGRO-FR

  1. Badea M. Ionuţ-Adrian
  2. Barto T. Adolf
  3. Băjenaru I. Adrian
  4. Biţă M. Stelian-Marius
  5. Chiriac G. Ionel
  6. Csiki D. Andrei
  7. Dobrescu E. D. Robert-Cristian
  8. Done Marius Eugen
  9. Donisei Ş. Daniel
  10. Georgescu M. Ioana-Liane
  11. Grejdinoiu S. Florinel
  12. Hrişcă V. Răzvan Ionuţ
  13. Jderu I. Cristian-Iulian
  14. Maria I. Ionuţ-Mihai
  15. Maţoi M. Gabriel
  16. Milea M. Marius-Daniel
  17. Mocanu T. Adrian
  18. Pătraşcu I. Cătălin
  19. Petcu (Maţoi) G. Corina-Paula
  20. Puicălău P. Marius
  21. Rădulescu Gh. Gabriel
  22. Stanciu M. Dan-Alexandru
  23. Tauru D. Constantin
  24. Vezeanu P. Claudiu
  25. Vezeanu P. Elena-Cristina